ELPOL - od 1982 roku na rynku

ELPOL jest firmą o ponad 30 letnim doświadczeniu, która specjalizuje się w zarządzaniu dokumentacją, biurem, a także świadczy kompleksowe rozwiązania w zakresie archiwizacji dokumentów, przechowywania dokumentów, niszczenia dokumentów, utylizacji elektroniki. W naszej ofercie znajdą Państwo również bogatą ofertę regałów archiwalnych, kartonów archiwalnych oraz worków bankowych. Oferowane przez firmę ELPOL rozwiązania pomagają nowoczesnej firmie zapewnić wewnętrzne bezpieczeństwo, porządek w dokumentacji oraz ułatwia dbanie o środowisko naturalne.

ELPOL - ponad 25 lat doświadczenia

Dzięki długoletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy specyfikę wymagań firm z terenu Trójmiasta. Przez wiele lat naszej działalności mieliśmy przyjemność świadczyć usługi dla wielu firm z Gdyni, Gdańska, Sopotu i innych miast regionu a także firm z innych części Polski.

Dzięki skorzystaniu z naszych usług Państwa biuro zyska większą efektywność, koszty funkcjonowania znacząco się obniżą, dokumentacja będzie przejrzysta i bezpieczna. Wszystkie podejmowane działania zostały zaprojektowane w taki sposób by były przyjazne dla środowiska naturalnego. Dzięki temu będą mogli Państwo pochwalić się, że mają na uwadze aspekty ekologiczne w swojej działalności.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przeczytania o tym dlaczego kwestie bezpieczeństwa i ekologii są takie ważne w Państwa działalności. Będzie nam bardzo miło jeżeli dołączą Państwo do naszego grona zadowolonych klientów.

Prezes
Andrzej Leśniak
 
 
Zarządzanie dokumentami
 
Informacje:
Oferta:
Elpol
 ul. T. Wendy 7/9
 81-341 Gdynia
 tel./fax. 58 661-48-74
 tel. kom. 665-441-222
e-mail:
 obsługa klienta, marketing:
  biuro@elpol.info
 archiwum dla stałych klientów:
  skladnica@elpol.info
Wszystkie Prawa zastrzeżone dla ELPOL © 2003-2017
Realizacja ITelier