ELPOL – Działamy na rynku od 1982

KIM JESTEŚMY
 

Od 17 lat firma ELPOL dostarcza nowoczesne i kompleksowe rozwiązania zarządzania dokumentacją obejmujące archiwizację, przechowywanie oraz niszczenie dokumentów. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiedzi na kwestie związane z zagwarantowaniem wewnętrznego bezpieczeństwa w nowoczesnym przedsiębiorstwie oraz zagwarantowaniem sprawnego obiegu dokumentacji. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, które zdobywamy od ponad 35 lat z należytą skutecznością i uwagą troszczymy się w Państwa imieniu o właściwe gospodarowanie zasobami archiwów przy poszanowaniu środowiska naturalnego. Serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dotyczącą bezpieczeństwa informacji, zarówno papierowej, jak i elektronicznej. Dla każdego zainteresowanego naszymi usługami przygotujemy ofertę odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz zapoznanie się z informacjami na naszej stronie internetowej obejmującymi kwestie ekologii i bezpieczeństwa w Państwa działalności. Będziemy niezmiernie radośni, wiedząc że dołączycie do szerokiego kręgu naszych zadowolonych klientów.

Prezes
Andrzej Leśniak

Dlaczego my?

Nasze zalety
 
  • Bezpieczeństwo
  • Ekologia
  • Kontrola i redukcja kosztów
  • Szybki dostęp do zasobów
  • Innowacyjność
  • Wzrost zysków
  • Rozwój biznesu
  • Wzrost efektywności

gwarancji
bezpieczeństwa

100 %

zniszczonych
dokumentów

10 mln kg

przechowywanych
dokumentów

50 km

doświadczenia
w branży

17 lat

DOŚWIADCZENIE

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku usług archiwizacyjnych, wspaniale rozumiemy specyfikę wymagań przedsiębiorstw z terenu Trójmiasta. Przez szereg lat istnienia naszej firmy, mieliśmy ogromną przyjemność świadczyć nasze usługi dla wielu znakomitych firm z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz innych miast regionu, a także dla przedsiębiorstw z innych części kraju.

WYDAJNOŚĆ

Dzięki naszym usługom, Państwa biuro zyska wiele większą efektywność, a koszty funkcjonowania znacznie się obniżą. Dokumentacja w waszej firmie będzie bezpieczniejsza oraz przejrzysta. Wszelkie podejmowane przez nas działania, zaprojektowane zostały w taki sposób, aby były one przyjazne dla naturalnego środowiska. Właśnie dzięki temu będą mieli Państwo możliwość pochwalenia się, iż macie na uwadze ekologiczne aspekty w waszej działalności.
Dołącz do grona firm przyjaznych środowisku
Nasza polityka ochrony
środowiska naturalnego

W zasadzie wszystkie elektroniczne urządzenia wykorzystywane w biurze, zawierają niebezpieczne substancje dla środowiska. Są to na przykład: ołów, kadm, rtęć czy brom. Firma przyjazna środowisku wie, że należy poddać je utylizacji, jaką mogą przeprowadzić firmy z odpowiednimi uprawnieniami, które mają zaplecze techniczne do przeprowadzenia utylizacji urządzeń biurowych. Fakt, że jest to proces zarówno niebezpieczny jak i bardzo skomplikowany, utylizację mogą przeprowadzać jedynie podmioty posiadające specjalne zezwolenia. Każda firma powinna dbać o środowisko naturalne, lecz nowoczesna i wybiegająca w przyszłość firma będzie potrafiła zauważyć długofalowe korzyści płynące z tego faktu.

Ochrona środowiska
Karta przekazania odpadu
Firma ELPOL chce umożliwić Państwu łatwe spełnienie wymogów przyjaznego środowisku pozbywania się odpadów takich jak papier, elektronika i wyposarzenie biurowe. Dzięki naszym usługom będą Państwo mieli KARTĘ PRZEKAZANIA ODPADU, która jest potwierdzeniem przyjaznego środowisku zarządzania odpadami, które jest obecnie wymogiem ustawionym przez prawo Polski jaki i Unii Europejskiej, do pozyskania wielu certyfikatów.
Bezpieczeństwo dokumentów

W przypadku przekazywania do utylizacji dokumentów, nie tylko dbacie o środowisko, ale również dzięki zintegrowanej z tym usłudze niszczenia dokumentów, dbacie o bezpieczeństwo informacji waszej firmy.

Zniszczone dokumenty są poddawane odzyskowi, dzięki czemu usługa jest jeszcze bardziej przyjazna dla środowiska.

Pracujemy z najlepszymi

Nasi Klienci
 
Do grona naszych zadowolonych klientów należą między innymi:
Kompleksowe usługi archiwalne

Każda cena jest ustalana indywidualnie z klientem